הישג בתחום הצפרות

ילדי המנהיגות הירוקה שעוסקים בנושא צפרות זכו במקום הראשון עם הפרוייקט בנושא מאבק בציד עופות!

“אנחנו על המפה״…. כנראה כוון גם אלינו. ילדי המנהיגות הירוקה (התלמידים שבחרו לעסוק בנושא הצפרות) הגיעו לאילת, בהזמנת החברה להגנת הטבע, לכנס בינ"ל של צפרים, ששמו "אלופי הנדידה".
קבוצת התלמידים: עמית בן ארויה, מאיה שחם, עידו רובינשטיין, זיו רוזנוולד (משכבה ז'), עלמה כפרי ונעמה סמל (משכבה ו'), יחד עם עופר אליהו (מכיתה ו') ועמית קרן (מכיתה ח') – קידמו השנה פרוייקט בנושא מאבק בציד עופות, באמצעות העלאת מודעות ושינוי מדיניות.
התלמידים השתתפו בתחרות בין בתי ספר בארץ, שמקדמים פרוייקטים שונים למען הציפורים – ואנו זכינו במקום הראשון!!
הפרס היה הצגת הפרוייקט בכנס באילת, בשפה האנגלית. התלמידים התגייסו למשימה בהתלהבות עצומה, והכינו מצגת מרגשת ומרשימה, בעזרתה המסורה של ענת גל, שמובילה פרוייקטים חינוכיים ייחודיים של צפרות. 
היום, יום שישי 23.03, בשעה 20:00, במלון מלכת שבא באילת, הציגו התלמידים את הפרוייקט שהובילו (באנגלית!) בפני צפרים וארגונים ממדינות שונות. הם זכו לתשואות רבות והתעניינות מצד אנשי מקצוע מאנגליה ומגרמניה, שביקשו לשתף איתנו פעולה ולקשר בין תלמידי נטעים לבתי ספר במדינות שונות! התלמידים קיבלו תעודת הערכה מארגון הצפרות הבינלאומי, וכל ילד קיבל סיכה של ציפור. מחר בבוקר, יום שבת… בשעה 07:00 הם יוצאים לטיול צפרות מרתק.

ההורים שליוו את ילדיהם, מספרים על התרגשות עצומה בקהל, על תגובות נלהבות של אנשי מקצוע ומדענים, ובעיקר, על הכבוד העצום שהילדים הסבו לבית ספר נטעים ולמדינת ישראל!

תודה לכם תלמידים נפלאים!
תודה להורים על המאמץ העצום, ועל התמיכה בכל שיגעון שלנו.
תודה ליוכי, האחת והיחידה, על שלל הפרוייקטים שמובילה, ועל הדרך בה סוחפת את התלמידים וגם את ההורים….
תודה לענת גל , על כל העזרה המקצועית, הארגון והפרגון!!!

איזו גאווה‼

להתראות במיזם הבא….

כנס צפרות

גלריית תמונות

ידיעות נוספות